Vysavače Eta

Vysavače Eta

Eta patří mezi naše nejznámější společnosti. Své produkty už nabízí déle než 65 let a v téměř každé domácnosti něco od této společnosti najdeme. Nejčastěji to jsou právě vysavače, jejichž nabídka je u „Ety“ velmi rozmanitá. Výhodou je také cena, která se za nejlevnější modely pohybuje už kolem tisíce korun - přitom je zajištěna kvalita klasické české společnosti.

Sáčkové podlahové vysavače od společnosti Eta představují klasický typ vysavačů, který většina z nás zná a ve své domácnosti také má a používá. Mezi klasickými modely, z jejichž zástupu můžeme vybírat, najdeme i jisté speciality - vysavače speciálně určené na filtrování prachu nebo univerzální vysavač, který je určen jak na suché, tak mokré vysávání. Některé modely využívají bezkonkurenčního typu filtr HEPA.

Bezsáčkové vysavače jsou zbaveny nepříjemností spojených s výměnou sáčků. Jsou o trochu dražší a výběr je menší, ale stále nejdražší model nestojí ani čtyři tisíce korun a vybere si asi také každý. HEPA filtrace je zde dostupná u naprosté většiny modelů, což je dobrá zpráva pro citlivé osoby a alergiky (upřímně ale i pro každého, komu není jedno, co dýchá).

Společnost Eta také nabízí ruční a tyčové vysavače, které přijdou vhod tam, kde je použití klasického vysavače nepraktické.

Novinky