Centrální vysavače Husky

Centrální vysavače Husky

Výrobce centrálních vysavačů, kanadská společnost Husky, nabízí moderní systémy pro údržbu velké škály objektů - od malých rodinných domků po obrovské prostory o tisících metrech čtverečních. V České republice pak najdeme kvalitní prodejní zastoupení, které nám jejich výrobky dodává až do domu.

Sortiment prodávaný v České republice je tak velmi široký. Najdeme zde běžné centrální vysavače již za něco málo přes deset tisíc korun, univerzální vysavače na mokré i suché vysávání, speciální vysavače se splachováním nečistot do kanalizace i celou řadu příslušenství, aby si každý mohla vybrat přesně to, co jeho domu vyhovuje.

Záruka na tyto relativně nákladné systémy (až stovky tisíc korun) je většinou doživotní. Najdeme však i speciální akce a doprodeje, kde se prodává zboží s kratší zárukou, což se může zprvu vyplatit, ale následná oprava mimo záruční období by mohla být nepříjemně nákladná.

Sortiment samotných vysavačů je obrovský, tudíž si vybere opravdu každý, kdo centrální vysavač chce a potřebuje. Díky rozmanitému příslušenství lze centrální vysavač ještě lépe přizpůsobit potřebám a představám každého zákazníka. I proto je těchto centrálních vysavačů v České republice už tolik (desítky tisíc).

Novinky