Centrální vysavače Electrolux

Centrální vysavače Electrolux

Švédská společnost Electrolux patří u nás i ve světě mezi nejoblíbenější značky vysavačů. Jedná se o jednu z top firem na světě vůbec a svým původem, kdy stála u rozmachu vysavačů, má samozřejmě co říct i v oblasti centrálních vysavačů, které jsou velmi populární hlavně ve větších domech, průmyslových podnicích i hotelích.


Electrolux nabízí velké množství centrálních agregátů i příslušenství. Ve svých agregátech využívá buď GORE-TEX filtry nebo HEPA filtr, takže kvalitní filtrace je zaručena. Mezi agregáty můžeme vybírat mezi relativně obyčejnými vysavači, které jsou často doplněny o zajímavý a užitečný prvek - třeba indikaci pomocí LED diody nebo ještě lépe pomocí LCD displeje. Specialitou je pak dvoumotorový agregát, který svými parametry může konkurovat i průmyslovým vysavačům.

Electrolux vyrábí i čistič vzduchu, který může pomoci lidem citlivým na prach a alergeny v ovzduší. Jde o skvělý doplněk centrálním vysavačům, které sami o sobě mají skvělé výsledky v čištění vzduchu od nepříjemných drobných částic, které znepříjemňují dýchání a snižují kvalitu života i lidskou imunitu.

Novinky