Centrální vysavače Beam

Centrální vysavače Beam

Společnost Beam ČR působí na českém trhu již od roku 1997. Jde o výhradního dovozce centrálních vysavačů BEAM pro Českou republiku a Slovensko. Po České republice najdeme víc než osmdesát obchodních zástupců, což značí, že za víc než deset let svého působení společnost na českém trhu úspěšně prorazila. I mezi ostatními společnostmi spadající pod skupinu Electrolux central vacuum systems patří mezi nejúspěšnější. Český trh je pro tuto značku opravdu tím pravým, z čehož mohou těžit hlavně čeští zákazníci.

Produkty společnosti jsou, jak jinak, velmi komplexní a pokrývají veškeré potřeby pro uživatele centrálních vysavačů Beam.

Nejdůležitější jsou samozřejmě samotné centrální agregáty, kterých Beam nabízí opravdu hodně. Mezi oblíbené produkty patří i malé a velmi malé centrální vysavače, které jsou zaměřeny hlavně na byty a menší prostory. Výhodná je u nich i cena, která odpovídá menším nárokům na jeho výkon, velikost zásobníku na nečistoty a podobně. Cena takového agregátu se společnosti Beam podařila stlačit pod deset tisíc korun. Najdeme tu však i centrální průmyslové vysavače, které si poradí téměř se vším. Jejich cena je pak samozřejmě odpovídající a sahá na několikanásobky ceny menších centrálních vysavačů - přesto společnost Beam cenami svých výrobků klienty jistě neodradí.

Beam mimo jiné nabízí i čističku vzduchu, která může ještě doplňovat efekty centrálních vysavačů, mezi které patří hlavně snížení prašnosti a obsahu alergenů ve vzduchu. Osobám citlivým na čistý vzduch může takové zařízení značně zvýšit kvalitu života, obzvlášť ve městech, kde je často problém se smogem a znečištěním, a kde jsou lidé náchylnější k alergiím.

Novinky